Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Barda — Perm w 2019 rok roku

20:10
Przystanek; autostrada 57K-0007
Czas przejazdu 02 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Czkalowa; ul. Gerojew Hasana 34/1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pią, nie
20:10
Przystanek; autostrada 57K-0007
Czas przejazdu 02 h. 09 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:19
Остановка Липовая гора;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pią, nie
20:10
Przystanek; autostrada 57K-0007
Czas przejazdu 02 h. 14 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:24
Остановка Велта;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pią, nie
18:10
Автовокзал; ул. Ленина, 32
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:40
Пермь; Perm
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, sob
10:10
Автовокзал; ул. Ленина, 32
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:40
Пермь; Perm
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią
02:10
Автовокзал; ул. Ленина, 32
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:40
Пермь; Perm
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, nie
pią, nie
20:10
Czas przejazdu 02 h. 25 min

Barda

Przystanek; autostrada 57K-0007

22:35

Perm

Czkalowa; ul. Gerojew Hasana 34/1

27
20:10
Barda
Przystanek; autostrada 57K-0007
20:34
Osa
"Przystanek (zwrócić się do miasta); trasa 57K-0015"
21:54
Kukushtan
"Przystanek (autostrada); autostrada R-242"
22:19
Perm
"Czkalowa; ul. Gerojew Hasana 34/1"
22:24
Perm
"Czkalowa; ul. Gerojew Hasana 34/1"
22:35
Perm
Czkalowa; ul. Gerojew Hasana 34/1
  • Autobus
  • IVECO
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ООО Пермские автобусные линии

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pią, nie
20:10
Czas przejazdu 02 h. 09 min

Barda

Przystanek; autostrada 57K-0007

22:19

Perm

Остановка Липовая гора;

27
20:10
Barda
Przystanek; autostrada 57K-0007
20:34
Osa
"Przystanek (zwrócić się do miasta); trasa 57K-0015"
21:54
Kukushtan
"Przystanek (autostrada); autostrada R-242"
22:19
Perm
"Czkalowa; ul. Gerojew Hasana 34/1"
22:24
Perm
"Czkalowa; ul. Gerojew Hasana 34/1"
22:19
Perm
Остановка Липовая гора;
  • Autobus
  • IVECO
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ООО Пермские автобусные линии

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pią, nie
20:10
Czas przejazdu 02 h. 14 min

Barda

Przystanek; autostrada 57K-0007

22:24

Perm

Остановка Велта;

27
20:10
Barda
Przystanek; autostrada 57K-0007
20:34
Osa
"Przystanek (zwrócić się do miasta); trasa 57K-0015"
21:54
Kukushtan
"Przystanek (autostrada); autostrada R-242"
22:19
Perm
"Czkalowa; ul. Gerojew Hasana 34/1"
22:24
Perm
"Czkalowa; ul. Gerojew Hasana 34/1"
22:24
Perm
Остановка Велта;
  • Autobus
  • IVECO
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ООО Пермские автобусные линии

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, pią, sob
18:10
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Barda

Автовокзал; ул. Ленина, 32

20:40

Perm

Пермь; Perm

29
18:10
Barda
Автовокзал; ул. Ленина, 32
20:40
Perm
Пермь; Perm
  • Autobus
  • Не назначен
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТРОЙКА-ТУР

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, pią
10:10
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Barda

Автовокзал; ул. Ленина, 32

12:40

Perm

Пермь; Perm

30
10:10
Barda
Автовокзал; ул. Ленина, 32
12:40
Perm
Пермь; Perm
  • Autobus
  • Не назначен
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТРОЙКА-ТУР

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, pią, nie
02:10
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Barda

Автовокзал; ул. Ленина, 32

04:40

Perm

Пермь; Perm

31
02:10
Barda
Автовокзал; ул. Ленина, 32
04:40
Perm
Пермь; Perm
  • Autobus
  • Не назначен
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТРОЙКА-ТУР

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Perm
Do miasta Barda
Z miasta Perm
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!