Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Błonie — Niecieszyn w 2019 rok roku

Codziennie
10:45
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Błonie

Mc Donald's, ul. Powstańców 24

02:35
+1 dzień

Niecieszyn

Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1

120,00 
10:40
Błonie
Mc Donald's, ul. Powstańców 24
11:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
14:05
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
15:30
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
20:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:05
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
00:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
01:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
+1 dzień
Niecieszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
11:00
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Błonie

Mc Donald's, ul. Powstańców 24

02:40
+1 dzień

Niecieszyn

Przystanek, ul. Rynkova 2

120,00 
11:00
Błonie
Mc Donald's, ul. Powstańców 24
02:40
+1 dzień
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży