Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Aleksandria — Znamjanka

Najlepsza oferta

Codziennie
06:10
Czas przejazdu45 min

Aleksandria

Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A

06:55

Znamjanka

ЗНАМ'ЯНКА,

7,31 

Rozkład jazdy autobusów Aleksandria — Znamjanka w 2019 rok roku

Codziennie
07:40
Czas przejazdu01 h. 00 min

Aleksandria

Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A

08:40

Znamjanka

ЗНАМ'ЯНКА,

7,31 
Codziennie
09:45
Czas przejazdu40 min

Aleksandria

Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A

10:25

Znamjanka

ЗНАМ'ЯНКА,

7,31 
Codziennie
11:20
Czas przejazdu45 min

Aleksandria

Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A

12:05

Znamjanka

ЗНАМ'ЯНКА,

7,31 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu55 min

Aleksandria

Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A

14:55

Znamjanka

ЗНАМ'ЯНКА,

7,31 
Codziennie
12:25
Czas przejazdu50 min

Aleksandria

Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A

13:15

Znamjanka

ЗНАМ'ЯНКА,

7,78 
Popularne kierunki
Z miasta Znamjanka
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu