Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Żytomierz — Starosil'tsi

Najlepsza oferta

Poza czw
17:10
Czas przejazdu01 h. 28 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

18:38

Starosil'tsi

СТАРОСІЛЬЦІ#,

5,93 

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Starosil'tsi w 2019 rok

Codziennie
09:40
Czas przejazdu01 h. 05 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2, ul. Khlibna 14

10:45

Starosil'tsi

СТАРОСІЛЬЦІ#,

6,54 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu01 h. 32 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2, ul. Khlibna 14

11:32

Starosil'tsi

СТАРОСІЛЬЦІ#,

6,54 
Poza czw
12:00
Czas przejazdu01 h. 32 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2, ul. Khlibna 14

13:32

Starosil'tsi

СТАРОСІЛЬЦІ#,

6,54 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 32 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2, ul. Khlibna 14

15:32

Starosil'tsi

СТАРОСІЛЬЦІ#,

6,54 
Poza czw
15:20
Czas przejazdu01 h. 04 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2, ul. Khlibna 14

16:24

Starosil'tsi

СТАРОСІЛЬЦІ#,

6,54 
Poza czw
18:40
Czas przejazdu50 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Żytomierz-2, ul. Khlibna 14

19:30

Starosil'tsi

СТАРОСІЛЬЦІ#,

6,54 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu