Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Śniatyn — Konin w 2018 rok roku

08:45
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 17 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 24.12, 29.12, 03.01, 08.01...
08:45
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 17 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 18.12, 22.12, 23.12, 27.12...
08:45
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 17 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 20.12, 21.12, 25.12, 26.12...
08:45
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
Czas przejazdu 18 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19.12, 24.12, 29.12, 03.01, 08.01...
08:45
Czas przejazdu 17 h. 55 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

02:40
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4

109
08:45
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
09:30
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
10:30
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
11:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
14:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
19:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
02:40
+1 dzień
Konin
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 18.12, 22.12, 23.12, 27.12...
08:45
Czas przejazdu 17 h. 55 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

02:40
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4

130
08:45
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
09:30
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
10:30
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
11:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
19:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
01:25
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
02:40
+1 dzień
Konin
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 20.12, 21.12, 25.12, 26.12...
08:45
Czas przejazdu 17 h. 55 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

02:40
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4

145
08:45
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
09:30
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
10:30
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
11:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
19:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
01:25
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
02:40
+1 dzień
Konin
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:45
Czas przejazdu 18 h. 55 min
+1 dzień

Śniatyn

Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1

02:40
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4

165
08:45
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1
02:40
+1 dzień
Konin
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Śniatyn
Do miasta Konin
Do miasta Śniatyn
Z miasta Konin
Podróż powrotna: