Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Umań w 2018 rok roku

16:55
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 21 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
01:05
Angul;
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:35
Рогачёв;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:10
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
Czas przejazdu 24 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:20
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 20 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
Czas przejazdu 21 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 23 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
16:20
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
Czas przejazdu 19 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią, sob
08:00
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
Czas przejazdu 28 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:10
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55
Czas przejazdu 25 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:10
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
Czas przejazdu 22 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
Czas przejazdu 25 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 23.12, 27.12, 06.01...
wto, pią
16:55
Czas przejazdu 21 h. 30 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

14:25
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

121
16:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
18:55
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
21:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:50
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
00:05
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
02:50
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
04:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
08:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
11:15
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:25
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
01:05
Czas przejazdu 19 h. 30 min

Łódź

Angul;

21:35

Umań

Рогачёв;

147
01:05
Łódź
Angul;
21:35
Umań
Рогачёв;
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:10
Czas przejazdu 24 h. 25 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

16:35
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

155
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
16:35
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:20
Czas przejazdu 20 h. 35 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

12:55
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

170
16:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
18:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:30
Piaseczno
"Dworzec autobusowy Piaseczno; ul. Leopolda Okulickiego 4"
22:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:45
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
03:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
05:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
08:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
12:55
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:30
Czas przejazdu 21 h. 25 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

12:55
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

174
15:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
17:05
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
21:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
04:25
Łuck
"Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2"
05:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
08:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
12:55
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
15:25
Czas przejazdu 23 h. 30 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

14:55
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

174
15:25
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:45
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
08:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
13:55
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
14:55
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią, sob
16:20
Czas przejazdu 19 h. 35 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

12:55
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

176
16:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
12:55
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:00
Czas przejazdu 28 h. 30 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

12:30
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

180
08:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
08:40
Głowno
"Przystanek; ul. Łódzka 8"
09:10
Łowicz
"Przystanek; ul. Warszawska 9a"
09:30
Sochaczew
"Przystanek; plac św. Dominika (ul. Płocka)"
10:20
Bramki
"Przystanek; ul. Łódzka 40"
10:40
Błonie
"Mc Donald's; ul. Powstańców 24"
10:55
Bronisze
"Umań; Ukraina, Czerkaski"
11:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
12:55
Grójec
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 50"
14:05
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
15:30
Puławy
"Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego"
16:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:15
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
22:05
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
00:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
01:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
02:35
Netiszyn
"Umań; Ukraina, Czerkaski"
03:00
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
03:30
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
04:20
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
05:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
09:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
10:20
Niemirów
"Supermarket ATB; ul. Gorkogo 82"
11:20
Hajsyn
"Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A"
12:30
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:10
Czas przejazdu 25 h. 25 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55

16:35
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

195
15:10
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55
16:05
Piotrków Trybunalski
"Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1"
17:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
18:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
20:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
04:25
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
07:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
16:35
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:10
Czas przejazdu 22 h. 20 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

12:30
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

200
14:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
16:40
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:20
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
18:40
Sandomierz
"Zawichojska - Brama Opatowska; ul. Zawichojska"
19:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy; ul. gen. Leopolda Okulickiego 3"
20:00
Nisko
"Przystanek; plac Wolności"
21:00
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
03:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
04:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
05:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
06:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
09:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
10:20
Niemirów
"Supermarket ATB; ul. Gorkogo 82"
11:20
Hajsyn
"Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A"
12:30
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 19.12, 23.12, 27.12, 06.01...
15:00
Czas przejazdu 25 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

16:40
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

320
15:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
17:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:40
Radom
"Dworzec Kolejowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2"
21:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
01:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
05:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
07:25
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
09:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
12:15
Tulczyn
"Dworzec autobusowy Tulczyn; ul. Mykoly Leontovycha 15"
13:15
Trostianec
"Przystanek; ul. Soborna 26"
14:30
Berszad
"Dworzec autobusowy Bershad; ul. Chkalova 3"
15:35
Teplyk
"Dworzec autobusowy; ul. Ivana Franka 29"
16:40
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AGA TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Umań
Do miasta Łódź
Z miasta Umań
Podróż powrotna: