Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Łódź — Niecieszyn

Najlepsza oferta

Codziennie
18:30
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:30
+1 dzień

Niecieszyn

Przystanek, ul. Rynkova 2

112,20 

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Niecieszyn w 2019 roku

Codziennie
18:30
Czas przejazdu12 h. 55 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

07:25
+1 dzień

Niecieszyn

Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1

115,72 
Codziennie
12:10
Czas przejazdu13 h. 10 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

02:20
+1 dzień

Niecieszyn

Centrum Handlowe, prospekt Niezależności 22, Niecieszyn

120,00 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu18 h. 35 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 203/205

02:35
+1 dzień

Niecieszyn

Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1

130,00 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu17 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227

02:40
+1 dzień

Niecieszyn

Przystanek, ul. Rynkova 2

130,00 
Codziennie
12:10
Czas przejazdu14 h. 10 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 203/205

02:20
+1 dzień

Niecieszyn

Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22

147,24 
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Łódź
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu